Főoldal » Archívum » Adatkezelési tájékoztató és hozzájáruló nyilatkozat

Adatkezelési tájékoztató és hozzájáruló nyilatkozat

Tisztelt Szülők!

A személyiségi jogok és adatok védelme (GDPR) megköveteli, hogy az intézmények hozzájárulást kérjenek nagykorú tanulóiktól , illetve a kiskorú tanulók szüleitől arra vonatkozólag, hogy elfogadják, tudomásul veszik az adatkezelés elveit, szabályait, illetve hogy hozzájárulnak az iskolai munkatervben (ill. a tanév helyi rendjében, ld. itt) szereplő rendezvényeken való részvétel alkalmával ahhoz, hogy kép-és hangfelvétel készüljön a diákokról. (Ilyen rendezvény például a gólyabál, szalagavató stb.)

Kérjük a kedves szülőket , illetve nagykorú tanulóinkat, hogy:
– amennyiben a tanuló nagykorú, írja alá az adatkezelési tájékoztatót (letölthető innen) és a hozzájáruló nyilatkozatot (letölthető innen).
– a kiskorú tanulók esetében az adatkezelési tájékoztatót (letölthető innen) és a hozzájáruló nyilatkozatot (letölthető innen) is a szülő/gondviselő írja alá.

Mindkét dokumentumot tanúkkal is alá kell íratni a törvény értelmében.

Kérjük továbbá, hogy:
– a kinyomtatott,  aláírt dokumentumokat hozzák el a szeptember 20-án 17 órakor tartandó szülői értekezletre, és adják át az osztályfőnöknek;
VAGY
– a tanuló leadhatja az iskolatitkárnál, Sütöri Zsuzsánál (103-as szoba);
VAGY
– aki ezt nem tudja másképp megoldani, e-mailben (szkennelve) is elküldheti a sutori.zsuzsanna@arpad.edu.hu címre.

Végső leadási/ küldési határidő: SZEPTEMBER 27.
Megértésüket, együttműködésüket köszönjük:
Tamásné Hantos Gabriella