Főoldal » Erasmus+ 23/24 » Disszeminációk a munkaközösségekben és a tantestületben

Disszeminációk a munkaközösségekben és a tantestületben

A 2023. novemberében lezajlott francia iskolában tett szakmai látogatásról tartott disszeminációt az Idegen nyelvi munkaközösségnek Belley Kinga és Hajdú Indira 2024. január 15-én, a nevelőtestület számára pedig röviden beszámolt még a decemberi nevelőtestületi összejövetelen. Majd 2024. július 2-án a teljes tantestületnek az ennek a szakmai látogatásnak köszönhető 2024/25-ös tanévben megvalósuló diákmobilitásról beszéltek a kollégáknak.

2024. július 2-án Sztojcsevné Fekete Mária és dr. Tüdős Éva az Erasmus+ keretében végzett tanfolyamukról tartottak tudásmegosztást.

Ugyanezen alkalommal a két diákmobilitást szervező kollégák is bemutatták az útról készült beszámolóikat. Svarczné Micheller Erzsébet a médiás csapat Ljubjanában tett látogatásáról és Kúnné Kocsis Erzsébet a kórusos csoporttal Darmstadtban tett látogatásáról.